Про нас

Що таке "Успішний власний бренд"? Це повага людей, чия думка для Вас важлива. Це армія послідовників і симпатиків, якщо Ви публічна людина. Це незаперечні конкурентні переваги в тому, чим Ви займаєтеся. Це можливість укладати масштабні та вигідні контракти. Це можливість стати джерелом впливу на існуючу думку громадськості. У підсумку - це влада, гроші та вплив на прийняття вагомих суспільних чи бізнесових рішень. І все це починається з Репутації! А іноді, якщо Репутації не приділяти належної уваги, то на ній все й закінчується. Дана аксіома є істинною як для особистостей, так і для компаній.

Хороша Репутація відкриває будь-які двері, погана - закриває. У сучасному світі люди часто забувають про важливість Репутації. Але як сказав Альфред Нобель: "Сорочку можна випрати, репутацію - ніколи". Сьогодні, в епоху інтернет технологій, цей вислів набуває іншого змісту. Звичайно ж, ідеально не допускати забруднення своєї Репутації. Але у тих, хто йде вперед, хто випереджає інших, хто домагається успіху, завжди є ті, кому це не до вподоби. На жаль, так влаштований наш жорстокий світ. І ці заздрісники Сьогодні ваші недруги чи не доброчесні конкуренти мають величезні можливості та механізми, щоб забруднити Вашу Репутацію або Репутацію Вашої справи.

На щастя, сьогодні також є безліч технологій, що дозволяють не тільки створювати правильну Репутацію, а й відновлювати її! Як створити і підтримувати власний бренд під назвою «Репутація»? Як зберегти Репутацію? Як відновити Репутацію? Все, або майже все про Репутацію знають спеціалісти компанії "RMC group", назва якої розшифровується як Консалтинг по Управлінню Репутацією, а наш девіз звучить так: "Створюємо тренди"! Ви політик, бізнесмен, зірка шоу-бізнесу або публічна особа в іншому виді діяльності? А може Ви керівник компанії, громадської організації, Фонду чи товариства?

У будь-якому випадку, ми зможемо бути Вам корисні! Нам є що запропонувати.  Шлях до Вашого успіху та визнання ґрунтується на Вашій Репутації. Ми – команда професіоналів, яка має знання, досвід і зв'язки. Ми проведемо для Вас дослідження, розробимо правильну стратегію і використаємо найпродуктивніші інструменти для її реалізації. Ми разом з Вами досягнемо бажаного результату! Сьогодні Ви працюєте на Репутацію, а завтра Репутація працює на Вас!